- Ana Sayfa
- Bugün ne oldu
- Ayrıntılı arama
- Bundesliga
- 2. Bundesliga
- Şampiyonlar Ligi
- ŞL-Elemeler
- DFB Kupası
- Tüm turnuvalar
- Milli takımlar
- Bölgesel ligler
Follow @soccerdonna
Soccerdonna-News auf Twitter
Bugün ne oldu
Bundesliga (6 maçlar)
2. Bundesliga (7 maçlar)
Regionalliga Nord (6 maçlar)
Regionalliga Nordost (6 maçlar)
Regionalliga West (6 maçlar)
Regionalliga Südwest (6 maçlar)
Regionalliga Süd (7 maçlar)
Hamburg Bezirksliga Ost (6 maçlar)
Primera División Femenina (4 maçlar)
Women’s Championship (1 maç)
Women’s FA Cup (2 maçlar)
Damallsvenskan (4 maçlar)
Elitettan (2 maçlar)
U18 Piger Danmarksmesterskabet (2 maçlar)
Serie A (1 maç)
1. Divisjon (2 maçlar)
U19-Liga Schweiz (2 maçlar)
Superliga (4 maçlar)
Frauen Bundesliga (4 maçlar)
A Lyga (2 maçlar)
Kansallinen Liiga (1 maç)
Women’s League (2 maçlar)
Női NB I (2 maçlar)
Women’s Premier Division (2 maçlar)
Adran Premier (2 maçlar)
NWSL (3 maçlar)
Nadeshiko League Cup 1 (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | 18 | MSV Duisburg | 2 : 2 | SC Sand | |
11:00 | 18 | Werder Bremen | 2 : 1 | FFC Frankfurt | |
11:00 | 18 | Mönchengladbach | 0 : 4 | TSG Hoffenheim | |
14:00 | 18 | Leverkusen | 0 : 5 | VfL Wolfsburg | |
14:00 | 18 | Bayern München | 2 : 2 | SGS Essen | |
14:00 | 18 | SC Freiburg | 1 : 2 | Turbine Potsdam |
2. Bundesliga (7 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | 21 | SGS Essen II | 0 : 3 | FF USV Jena | |
11:00 | 21 | Frankfurt II | 0 : 5 | SV Meppen | |
11:00 | 21 | FC Bayern II | 5 : 1 | Saarbrücken | |
14:00 | 21 | Wolfsburg II | 3 : 1 | BV Cloppenburg | |
14:00 | 21 | Hoffenheim II | 1 : 2 | 1. FC Köln | |
14:00 | 21 | Potsdam II | 4 : 0 | Gütersloh | |
14:00 | 21 | SV 67 Weinberg | 2 : 1 | FSV Wetzlar |
Regionalliga Nord (6 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
12:00 | 18 | Schwachhausen | 1 : 3 | VfL Jesteburg | |
13:00 | 18 | Burg Gretesch | 2 : 1 | FC St. Pauli | |
13:00 | 18 | Delmenhorst | 1 : 2 | SV Werder II | |
14:00 | 18 | Holstein Kiel | 2 : 1 | TSV Limmer | |
14:00 | 18 | Henstedt-Ulz | 0 : 1 | Meppen II | |
15:00 | 18 | TuS Büppel | 2 : 5 | Walddörfer SV |
Regionalliga Nordost (6 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | 19 | Dresden | 0 : 4 | RB Leipzig | |
14:00 | 19 | Erzgebirge Aue | 3 : 3 | Magdeburg | |
14:00 | 19 | Bischofswerda | 0 : 4 | FC Viktoria | |
14:00 | 19 | Leipzig-Süd | 3 : 1 | BSC Marzahn | |
14:00 | 19 | Steglitzer FC | 1 : 4 | Union Berlin | |
14:00 | 19 | Jena II | 1 : 1 | Hohen Neuendorf |
Regionalliga West (6 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 23 | Bor. Bocholt | 3 : 1 | Herforder SV | |
13:00 | 23 | Hauenhorst | 0 : 2 | Borussia MG II | |
13:00 | 23 | SV Budberg | 4 : 1 | Alem. Aachen | |
14:00 | 23 | Vorwärts Spoho | 8 : 0 | Warendorfer SU | |
15:15 | 23 | SV Berghofen | 3 : 4 | Köln II | |
15:30 | 23 | Fort. Köln | 1 : 1 | SV 21 Bökendorf |
Regionalliga Südwest (6 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 23 | Andernach | 3 : 0 | SC Siegelbach | |
13:30 | 23 | Bad Neuenahr | 2 : 5 | Niederkirchen | |
14:00 | 23 | Schott Mainz | 3 : 0 | FC Speyer 09 | |
14:00 | 23 | Riegelsberg | 5 : 2 | SV Holzbach | |
14:30 | 23 | Montabaur | 3 : 2 | TuS Issel | |
15:30 | 23 | Saarbrücken II | 5 : 2 | Wörrstadt |
Regionalliga Süd (7 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | 22 | SC Freiburg II | 3 : 0 | SC Sand II | |
11:00 | 22 | TSV Jahn Calden | 1 : 2 | SV Frauenbiburg | |
11:00 | 22 | Wacker München | 1 : 2 | Eintr Frankfurt | |
13:00 | 22 | Hegauer FV | 1 : 0 | TSV Crailsheim | |
14:00 | 22 | 1. FC Nürnberg | 2 : 0 | Alberweiler | |
14:00 | 22 | FC Forstern | 0 : 1 | FC Ingolstadt | |
14:00 | 22 | Sindelfingen | 5 : 1 | Regensburg |
Hamburg Bezirksliga Ost (6 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
09:30 | 20 | Viktoria | 0 : 3 | SCVM | |
10:45 | 20 | Rothenburgsort | 2 : 6 | Concordia | |
11:00 | 20 | Rahlstedter SC | 5 : 1 | Scala | |
11:00 | 20 | Sternschanze II | 1 : 1 | Meiendorf | |
12:30 | 20 | Bramfeld II | 0 : 14 | 1. FFC Elbinsel | |
15:00 | 20 | UH-Adler | 7 : 0 | Reinbek |
Primera División Femenina (4 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
11:30 | 27 | Real Sociedad | 6 : 0 | Valencia CF | |
12:00 | 27 | Sporting Huelva | 0 : 3 | Atlético Madrid | |
12:00 | 27 | Levante UD | 4 : 0 | Logroño | |
14:00 | 27 | Madrid CFF | 0 : 1 | UD Tenerife |
Women’s Championship (1 maç)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 16 | Durham | 1 : 2 | Sheffield Utd |
Women’s FA Cup (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | 7 | Reading | 4 : 5 | West Ham United | |
15:00 | 7 | Manchester City | 1 : 0 | Chelsea FC |
Damallsvenskan (4 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 1 | Eskilstuna Utd | 0 : 1 | FC Rosengård | |
14:00 | 1 | Kristianstad | 5 : 1 | LB07 | |
15:00 | 1 | Piteå IF | 1 : 0 | Djurgårdens IF | |
16:00 | 1 | KIF Örebro DFF | 1 : 0 | Vittsjö GIK |
Elitettan (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
12:00 | 1 | Mallbackens IF | 1 : 2 | Borgeby FK | |
13:30 | 1 | Lidköpings FK | 1 : 1 | Assi IF |
U18 Piger Danmarksmesterskabet (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 19 | AaB U18 | 1 : 2 | Brøndby U19 | |
15:30 | 19 | Vildbjerg U18 | 3 : 0 | Odense Q U18 |
Serie A (1 maç)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
12:30 | 21 | Juventus | 5 : 0 | Tavagnacco |
1. Divisjon (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 1 | IF Fløya | 3 : 1 | SK Snøgg | |
13:00 | 1 | Åsane | 1 : 3 | Grand Bodø |
U19-Liga Schweiz (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | 20 | FC Zürich U19 | 2 : 1 | Aarau U19 | |
14:00 | 20 | Vaud U19 | 1 : 3 | FCO U19 |
Superliga (4 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
09:00 | 1 | FK Yenisey | 1 : 0 | FK Chertanovo | |
13:00 | 1 | Zvezda-2005 | 0 : 1 | Lok. Moskau | |
14:00 | 1 | Kubanochka | 0 : 1 | ZSKA Moskau | |
16:30 | 1 | Ryazan VDV | 3 : 0 | Izhevsk |
Frauen Bundesliga (4 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | 12 | SKV Altenmarkt | 2 : 3 | Südburgenland | |
14:00 | 12 | FC Bergheim | 0 : 2 | U. Kleinmünchen | |
14:00 | 12 | St. Pölten | 9 : 0 | FFC Vorderland | |
14:00 | 12 | FC Wacker | 1 : 2 | Landhaus/Wien |
A Lyga (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
00:00 | 2 | FK Banga | 5 : 0 | FK Utenos | |
00:00 | 2 | FK Gintra | 6 : 0 | Kauno Žalgiris |
Kansallinen Liiga (1 maç)
Women’s League (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 12 | Voskhod | 3 : 0 | Ladomyr | |
13:00 | 12 | WFC Yatran | 0 : 5 | Zhytlobud-2 |
Női NB I (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | 17 | Haladás | 3 : 0 | Astra Hungary | |
15:00 | 17 | Diósgyöri | 2 : 0 | ETO FC Győr |
Women’s Premier Division (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | 5 | Kilkenny United | 0 : 7 | Peamount United | |
14:00 | 5 | Limerick FC | 1 : 6 | Wexford Youths |
Adran Premier (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | 13 | Swansea | 7 : 0 | Briton Ferry | |
15:00 | 16 | Port Talbot | 0 : 1 | Cardiff City |
NWSL (3 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
01:00 | 1 | NC Courage | 1 : 1 | Chicago R Stars | |
01:00 | 1 | Washington | 2 : 0 | Gotham FC | |
23:00 | 1 | Orlando Pride | 0 : 2 | Portland Thorns |
Nadeshiko League Cup 1 (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
06:00 | 2 | N SMG Yokohama | 0 : 6 | NTV Beleza | |
06:00 | 2 | Iga FC Kunoichi | 1 : 1 | Urawa Reds |
Düz sayılı doğum günler
Antrenör | ||
---|---|---|
Suzanne Herpel PEC Zwolle |
41 J. |