1. Division Vest - Dänemark

1. Division Øst   Gjensidige Kvindeliga   U18 Piger DM   
Sydbank Kvindepokalen   
- Gjensidige Kvindeliga Kvalifikationsliga Relegatio   

Torschützenliste

# Name / Verein Alter Spiele - - - -  - -
1
Mia Knudsen Mia Knudsen
Romalt IF, Sturm
14 5 2 1015 68 15
2
Cecilie Christensen Cecilie Christensen
Fortuna Hjørring II, Sturm
18 10 2 1 781 65 12
3
Cornelia Kramer Cornelia Kramer
Aalborg BK, Sturm
16 13 2 8 866 96 9
4
Marie Pedersen Marie Pedersen
ASA Aarhus, Abwehr
26 12 0 0 1080 135 8
5
Kristine Roland Lykke Kristine Roland Lykke
Vildbjerg SF, Sturm
9 3 4 506 63 8
6
Sidsel Dam Lomborg Sidsel Dam Lomborg
JAI Aarhus, Mittelfeld
14 0 0 1260 158 8
7
Mathilde Rasmussen Mathilde Rasmussen
Aalborg BK, Sturm
17 13 0 4 1089 136 8
8
Nina Skjøtt Nina Skjøtt
Vildbjerg SF, Mittelfeld
14 0 3 1192 149 8
9
Liselotte Hansen Liselotte Hansen
JAI Aarhus, Sturm
13 0 2 1116 159 7
10
Maria Herdel Pedersen Maria Herdel Pedersen
IF Lyseng, Sturm
19 14 0 0 1260 180 7
11
Camilla Andersen Camilla Andersen
IF Lyseng, Sturm
25 13 0 6 1021 170 6
12
Freja Storm Jensen Freja Storm Jensen
IF Lyseng, Mittelfeld
17 8 0 1 695 116 6
13
Rikke Søndergaard Rikke Søndergaard
Vildbjerg SF, Mittelfeld
11 0 0 990 198 5
14
Katrine Overlund Sørensen Katrine Overlund Sørensen
Aarhus IF 1900, Mittelfeld
14 0 4 1188 238 5
15
Ulrikke Linde Ulrikke Linde
ASA Aarhus, Mittelfeld
13 0 1 1165 233 5
16
Laura Frank Laura Frank
Aalborg BK, Abwehr
21 14 0 2 1232 246 5
17
Leah Sørensen Leah Sørensen
Aarhus IF 1900, Abwehr
9 0 1 790 198 4
18
Stine Nørgaard Stine Nørgaard
Aalborg BK, Abwehr
11 5 1 709 177 4
19
Thea Kristine Juul Thea Kristine Juul
Vildbjerg SF, Mittelfeld
14 1 6 1057 264 4
20
Emma Nielsen Emma Nielsen
Fortuna Hjørring II, Mittelfeld
9 0 1 717 179 4
21
Fria Elle Schøtt Fria Elle Schøtt
Romalt IF, Mittelfeld
14 1 0 1199 300 4
22
Pernille S Pedersen Pernille S Pedersen
Aalborg BK, Mittelfeld
6 1 1 480 160 3
23
Stine Naur Stine Naur
Aalborg BK, Abwehr
14 0 1 1208 403 3
24
Frida Vang Sørensen Frida Vang Sørensen
Fortuna Hjørring II, Sturm
18 13 0 4 1088 363 3
25
Line Østergaard Larsen Line Østergaard Larsen
ASA Aarhus, Abwehr
27 13 1 1 1095 365 3
26
Jensa Kannuberg Tórolvsdóttir Jensa Kannuberg Tórolvsdóttir
Vildbjerg SF, Mittelfeld
6 3 2 318 106 3
27
Emilie Thygesen Emilie Thygesen
Aalborg BK, Abwehr
14 0 1 1259 420 3
28
Amalie Rose Amalie Rose
Aarhus IF 1900, Abwehr
10 2 5 638 213 3
29
Gry Boe Thrysøe Gry Boe Thrysøe
Aalborg BK, Mittelfeld
14 0 0 1260 420 3
30
Julie Nørgaard Julie Nørgaard
Aarhus IF 1900, Mittelfeld
13 3 2 917 306 3
31
Annica Just Schreiber Annica Just Schreiber
Fortuna Hjørring II, Sturm
13 6 3 709 236 3
32
Ditte Høgsted Ditte Høgsted
ASA Aarhus, Mittelfeld
6 3 3 264 132 2
33
Ida Schilling Guldager Ida Schilling Guldager
Fortuna Hjørring II, Sturm
23 8 0 2 639 320 2
34
Simone Pedersen Simone Pedersen
Aalborg BK, Sturm
6 3 2 365 182 2
35
Tanja Hymøller Tanja Hymøller
IF Lyseng, Sturm
21 12 7 3 531 266 2
36
Emma Nøddelund Emma Nøddelund
Aalborg BK, Abwehr
12 0 2 1031 516 2
37
Charlotte Brun Charlotte Brun
JAI Aarhus, Sturm
13 3 3 907 454 2
38
Julie Fonager Lind Julie Fonager Lind
Vildbjerg SF, Mittelfeld
12 0 4 1002 501 2
39
Line Theilgaard Hansen Line Theilgaard Hansen
ASA Aarhus, Abwehr
14 3 6 917 458 2
40
Signe Andreassen Signe Andreassen
Fortuna Hjørring II, Mittelfeld
11 6 4 501 250 2
41
Fie Birk Svendsen Fie Birk Svendsen
IF Lyseng, Mittelfeld
3 2 1 97 48 2
42
Astrid Kitchen Astrid Kitchen
Aalborg BK, Torwart
2 0 0 180 180 1
43
Julie Madsen Julie Madsen
Aalborg BK, Mittelfeld
9 9 0 252 252 1
44
Louise Ahle Mortensen Louise Ahle Mortensen
JAI Aarhus, Mittelfeld
13 3 5 875 875 1
45
Anita Hangaard Hoffmann Anita Hangaard Hoffmann
Vildbjerg SF, Mittelfeld
9 1 4 638 638 1
46
Emma Riis Meyer Emma Riis Meyer
IF Lyseng, Abwehr
11 2 0 877 877 1
47
Anne Jensen Anne Jensen
Romalt IF, Abwehr
14 0 4 1192 1192 1
48
Lisa Klidsbjerg Lisa Klidsbjerg
ASA Aarhus, Abwehr
5 2 3 240 240 1
49
Sofie Borup Sofie Borup
ASA Aarhus, Mittelfeld
25 10 2 6 614 614 1
50
Mathilde Beermann Harritslev Mathilde Beermann Harritslev
Fortuna Hjørring II, Mittelfeld
14 0 3 1197 1197 1
51
Johanne Guldbæk Pedersen Johanne Guldbæk Pedersen
IF Lyseng, Mittelfeld
1 1 0 33 33 1
52
Lise Dissing Lise Dissing
Fortuna Hjørring II, Abwehr
18 2 0 1 151 151 1
53
Laura Bredtoft Laura Bredtoft
Aalborg BK, Abwehr
12 0 12 656 656 1
54
Karen Buhl Karen Buhl
JAI Aarhus, Mittelfeld
11 0 0 990 990 1
55
Louise Thomsen Louise Thomsen
JAI Aarhus, Sturm
8 6 2 291 291 1
56
Line Hansen Line Hansen
Aarhus IF 1900, Sturm
24 14 1 2 1145 1145 1
57
Laura Ambrosius Laura Ambrosius
IF Lyseng, Mittelfeld
9 2 0 659 659 1
58
Amalie de Place Amalie de Place
Romalt IF, Mittelfeld
14 4 5 860 860 1
59
Sofie Karsberg Petersen Sofie Karsberg Petersen
Fortuna Hjørring II, Abwehr
22 9 0 1 780 780 1
60
Louise Juul Pedersen Louise Juul Pedersen
JAI Aarhus, Abwehr
6 1 0 495 495 1
61
Signe Lundgaard Signe Lundgaard
Aalborg BK, Abwehr
2 1 0 105 105 1
62
Mathilde Søjberg Mathilde Søjberg
Fortuna Hjørring II, Sturm
16 4 0 1 343 343 1
63
Sofie Dall Sofie Dall
Vildbjerg SF, Mittelfeld
9 7 2 269 269 1
64
Sofie Kamp Frederiksen Sofie Kamp Frederiksen
Vildbjerg SF, Mittelfeld
14 0 2 1205 1205 1
65
Line Kjeldsen Hestbek Line Kjeldsen Hestbek
Aarhus IF 1900, Sturm
14 7 3 681 681 1
66
Camilla Arentoft Camilla Arentoft
IF Lyseng, Mittelfeld
7 3 2 392 392 1
67
Line Schmidt Jensen Line Schmidt Jensen
ASA Aarhus, Abwehr
13 0 0 1170 1170 1
68
Julie Moeslund Julie Moeslund
ASA Aarhus, Sturm
26 13 0 1 1160 1160 1
69
Laura Grøn Laura Grøn
Fortuna Hjørring II, Sturm
19 6 3 1 346 346 1
70
Julie Ravnsbo Pedersen Julie Ravnsbo Pedersen
IF Lyseng, Mittelfeld
5 5 0 100 100 1
71
Tania Maj Vanimal Roden Tania Maj Vanimal Roden
JAI Aarhus, Mittelfeld
10 5 5 501 501 1
72
Marie Lynge Olesen Marie Lynge Olesen
Aalborg BK, Abwehr
20 6 6 0 101 101 1
73
Juliane Mackensie Højmose Juliane Mackensie Højmose
IF Lyseng, Abwehr
11 0 7 820 820 1
74
Nicoline Bødker Nicoline Bødker
Romalt IF, Abwehr
13 1 4 1038 1038 1